JADE RIVER - IMO 7624037
Name : JADE RIVER
Former names : Schelde II ('79-'94)
IMO number : 7624037
Type : Trailing suction hopper dredger - sleephopperzuiger
Built : 1979
Length : 100,4 m
Beam : 16,42 m
Draught : 7,30 m
Speed : 11 knots
Capacity : 3281 m3 / 5643 t
Dredging depth : 30 m (max.)
Operator : N.V. Baggerwerken Decloedt en Zoon
Flag : Belgium
Port of registry : Antwerpen