DIJLE - IMO N/A
Name : DIJLE
Former names : Vlissingen ('69-''86)
IMO number : -
Function : buoy tender
Built : 1969
Length : 40,50 m
Beam : 7,90 m
Draught : 2,45 m
Speed : 11,1 knots
Owner/operator : DAB-VLOOT (Dienst met Afzonderlijk Bestuur) / VLOOT is the Shipowner of the Belgian Authorities.
Flag : Belgium
Port of registry : Antwerpen